NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST
POZWOLENIE NA BROŃ.
MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.
ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Sztucer CZ 600 LUX 508 mm m15x1 .308 win.

5,500.00 

Dostępność: 1 szt.

przed rezerwacją potwierdź telefonicznie zamawianą ilość

887 737 491

Opis

Sztucery z serii CZ 600 zaprojektowano głównie z myślą o łowiectwie, jednak z powodzeniem sprawdzą się także podczas zawodów sportowych w konkurencjach średnio oraz długodystansowego.

W CZ 600 LUX zastosowano kolbę w tradycyjnym europejskim stylu wykonaną z wysokiej jakości drewna orzecha włoskiego. Na chwycie i łożu naniesiono drobne kratkowanie przypominające rybią łuskę, które poprawia chwyt i podkreśla klasyczny styl sztucera. Gumowa stopka w znacznym stopniu niweluje powstający po strzale odrzut. Sztucer wyposażony w bączki do mocowania zawieszenia. Z drewna orzecha włoskiego wykonano także gałki dźwigni przeładowania zamka.Warto podkreślić, żę dzięki modularnej konstrukcji CZ 600 możliwa jest wymiana luf (z komorą nabojową i zamkową) pomiędzy różnymi osadami z tej serii.

Lekka pływająca lufa o długości 508 mm zakończona jest gwintem M15x1 pod montaż urządzeń wylotowych Lufy wytwarzane w technologii kucia na zimno i według producenta sztucer zapewnia skupienie poniżej 1 MOA na 100 metrów (grupy trzystrzałowe z fabryczną amunicją wyczynową).

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.