PISTOLETY

GLOCK 17 (3 GEN), KAL. 9X19

Pistolet GLOCK jest uniwersalnym rozwiązaniem dla osób które szukają prostej i kompaktowej konstrukcji. W latach 80’ zadebiutował w Austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie. Na jego bazie powstało wiele wersji o różnym przeznaczeniu, różniących się głównie kalibrem stosowanej amunicji, wymiarami i wagą. GLOCK jest światowym hitem i zyskał miano broni XXI wieku.

WALTHER P99 AS, KAL. 9X19

Zaprezentowany w 1995 roku, niemiecki pistolet samopowtarzalny Walther P99, to nowoczesny pistolet wyróżniający się innowacyjnym mechanizmem spustowym o nazwie Anti-Stress, który ma długą drogę przy pierwszym ściągnięciu (14mm), ale przy kolejnych strzałach spada ona do 5mm. Produkowany również na licencji w Polsce przez Fabrykę Broni “Łucznik”. Walther P99 znajduje się na uzbrojeniu policji i służb mundurowych kilku państw na świecie, w tym policji polskiej.

CZ P-10C, KAL. 9X19

P-10C to pistolet produkowany przez czeskie zakłady zbrojeniowe Česká zbrojovka. jednoczęsnie najnowsza wersja popularnej CZtki. Odznacza się jeszcze lepszą niezawodnością, trwałością i wygodą strzelania niż jego poprzednicy. Szybko zyskał uznanie na rynku cywilnym i stał się hitem sprzedaży. 

PISTOLET HK SFP9, KAL. 9X19

Najnowszy, bezkurkowy pistolet niemieckiej firmy Heckler & Koch. Poza standardowymi funkcjami, ten nowoczesny pistolet wyposażono w innowacyjne i opatentowane rozwiązania jak m.in. system przeładowywania amunicji, czy demontaż bez użycia narzędzi. Doskonałe właściwości spustu, wspierają maksymalną dokładność podczas szybkich sekwencji oddawania strzału. Jest to europejski odpowiednik amerykańskiego modelu VP9.

PISTOLET SIG SAUER 1911, KAL. 22LR

Sig Sauer 1911 kal. 22LR to niemieckiej produkcji pistolet oparty konstrukcyjnie na budowie legendarnego amerykańskiego Colta 1911. Strzela lekką, sportową amunicją bocznego zapłonu, dzięki czemu praktycznie nie posiada odrzutu, oraz świetnie nadaje sie do prowadzenia treningów strzeleckich.

MARGOLIN, KAL. 22 LR

Ten skonstruowany w latach 40. XX w. przez Michaiła Margolina pistolet to prosta konstrukcja przeznaczona do amatorskiego uprawiania sportów strzeleckich. Do zalet Margolina można zaliczyć celność, trwałość, oraz sporą tolerancję błędów podczas strzału, dzięki czemu ma liczną rzeszę zwolenników jako broń szkoleniowa.

REWOLWERY

REWOLWER ROSSI 272, KAL. 38 SPECIAL

Rossi 272 to niewielki rewolwer produkcji brazylijskiej. Ma niewielkie rozmiary, krótką lufę, oraz bębenek z miejscem na pięć sztuk amunicji

REWOLWER WEIHRAUCH HW HUNTER, KAL. 357 MAGNUM

Rewolwer myśliwski HW .357 Magnum model “HUNTER”, to jeden z najlepiej sprzedających się rewolwerów w Europie. Skonstruowany został z myślą o trudnych warunkach podczas polowania. Szeroki kurek i spust, a także ergonomiczna gumowa rękojeść zapewniająca doskonały chwyt, ułatwiają bezpieczne użytkowanie, nawet przy mokrych dłoniach.

PISTOLETY MASZYNOWE

PM 63 RAK, KAL. 9X18

Polski pistolet maszynowy, opracowany w latach 60. XX wieku, z przeznaczeniem dla niektórych pododdziałów wojska, w tym załóg wozów bojowych. To bardzo prosta konstrukcja o małych wymiarach i masie. Poosiada rozkładaną kolbą oraz chwyt przedni które zapewniają dużą stabilność broni.

PM 84 GLAUBERYT, KAL. 9X19

Polski pistolet maszynowy, produkowany od połowy lat 80. XX wieku przez Fabrykę Broni “Łucznik”, jako następca pistoletu maszynowego wz. 1963 PM-63 RAK. Powstało wiele wariantów i modyfikacji broni różniących się kalibrem i zastosowanym wyposażeniem.

PM CZ SCORPION EVO III S1 KAL. 9X19 MM

Ten nowoczesny pistolet używany jest przez siły bezpieczeństwa i armie na całym świecie. Broń cechuje wyjątkowa ergonomia, trwałość oraz łatwość obsługi, a jego obsługa jest wyjątkowo przyjazna zarówno dla strzelców prawo, jak i leworęcznych. Zgodnie z NATO, pistolet spełnia wszelkie wymagania niezawodnej broni, bez względu na warunki.

STRZELBY

MOSSBERG MAVERIC 88 , KAL. 12/76

Mossberg Marverick to sprawdzona strzelba powtarzalna, łącząca solidne wykonanie oraz niezawodność. Maverick to bardzo dobry wybór na pierwszą strzelbę do strzelania rekreacyjnego i sportowego. Posiada komorą pozwalającą strzelać każdym rodzajem śrutu, jak i pojedynczą kulą typu”breneka”

KARABINY I KARABINKI

NORINCO TYP 56 - ODPOWIEDNIK KARABINU AK, KAL. 7,62

Karabinek AK, to broń której nie trzeba przedstawiać prawie nikomu. Dzięki swej prostocie i niskiej cenie produkcji, stał się niezwykle popularny zarówno jako podstawowe narzędzie walki, jaki i jako element popkultury. Pojawia się m.in. w grach, filmach,  utworach muzycznych, a nawet na godłach i flagach niektórych państw. AK trafił w sumie na uzbrojenie 55 armii i ugrupowań partyzanckich na świecie.

PAC 15, KAL. 223/5,56

PAC 15 to polskiej produkcji karabinek, oparty na popularnej konstrukcji systemu AR15. Zgodny z najnowszymi trendami konfiguracji, wyposażony został w aluuminiowe łoże i szyny, pozwalające na montaż różnych akcesoriów. Nowoczesna regulowana kolba, oraz przystosowanie dla osób prawo, i leworęcznych, pozwala na wygodną osługę przez każdego użytkownika.

SAKO STANDARD, KAL. 22LR

Sako to klasyczny przykłąd kbks-u, czyli karabinka sportowego. Długa, precyzyjna lufa i czterotaktowy zamek, pozwalają na odawanie spokojnych i celnych strzałów do tarczy. Dzięki niewielkiemu kalibrowi praktycznie nie posiada odrzutu.

SUHL KK - 150 STANDARD, KAL. 22LR

SHUL KK to koleejny przykład karabinka sportowego o prostej kostrukcji i doskonałej celności. Posiada wygodną kolbę oraz celownik przeziernikowy pozwalający na oddawanie powtarzalnych i precyzyjnych strzałów

SPORTOWA WERSJA KARABINKA M&P15, KAL. 22LR

Ten posiadający znikomy odrzut, karabinek sportowy o niewielkim kalibrze to idealny kadydat do treningu podstawowego. M&P 15 wykonany jest z lekkiego polimeru, dzięki czemu posiada niewielką masę, jednocześnie zachowując wygląd i funkcje operacyjne standardowego karabinu taktycznego.

SZTUCER MOSIN OWG KAL. 308 WIN

Mosin OWG to myśliwski odpowiednik Karabinu Mosin który jest absolutną klasyką broni strzeleckiej. To najliczniej wyprodukowany karabin powtarzalny na świecie, który bardzo powoli przechodził do historii. Przede wszystkim za sprawą swojej wspaniałej celności, która sprawia, że karabin Mosin niejednokrotnie stosowany był w roli broni wyborowej.