Cennik Strzelnicy na której szkolimy

UWAGA !

Na jednym torze strzeleckim mogą przebywać maksymalnie 2 osoby. Z uwagi na bezpieczeństwo nasze, wasze, oraz waszych bliskich 🙂 .

Jeśli więc wybieracie się postrzelać w 2 osoby, zapłacicie ŁĄCZNIE za opiekę instruktora 40 zł, za tor 30 zł + wystrzelona amunicja!

Nie pobieramy opłaty od każdego korzystającego. Strzelamy na jednym torze z jednym instruktorem, płacimy za wynajęcie jednego toru oraz opiekę instruktora.

Chcemy by klienci byli zadowoleni  i to jest nasz priorytet !

VOUCHERY

OD 100 PLN

POZWOLENIE NA BROŃ ? CZEMU NIE!

PROWADZIMY KURS KOMPLEKSOWO PRZYGOTOWUJĄCY  DO EGZAMINU, PO KTÓRYM UZYSKASZ POZWOLENIE NA BROŃ PALNĄ DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH.

BROŃ KOLEKCJONERSKA KOJARZY NAM SIĘ Z BRONIĄ WISZĄCĄ NA ŚCIANIE LUB ZNAJDUJĄCĄ SIĘ W GABLOCIE… NIC BARDZIEJ MYLNEGO! PO UZYSKANIU POZWOLENIA, MOŻESZ KUPOWAĆ BROŃ ORAZ AMUNICJĘ DO POSIADANEJ BRONI.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA:

8 GODZIN TEORII  + 8 GODZIN PRAKTYKI

KOSZT SZKOLENIA 400 PLN

CHCESZ ZROBIĆ KOMUŚ WYJĄTKOWY PREZENT?

TA OPCJA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
ZASTANÓW SIĘ TYLKO, JAKĄ KWOTĘ CHCESZ PRZEZNACZYĆ NA VOUCHER, A OBDAROWANA PRZEZ CIEBIE OSOBA SAMA ZDECYDUJE O TERMINIE REALIZACJI ORAZ WYBIERZE JEDNOSTKI BRONI Z KTÓRYCH BĘDZIE STRZELAĆ.

ORYGINALNA IMPREZA ? PROSZĘ BARDZO!

KAŻDA IMPREZA MA SWÓJ CHARAKTERYSTYCZNY KLIMAT, DLATEGO DO KAŻDEJ OKAZJI PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE. SZCZEGÓŁY OFERTY DOKŁADNIE KONSULTUJEMY Z OSOBĄ ZAINTERESOWANĄ I WYCHODZIMY NA PRZECIW JEJ OCZEKIWANIOM. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, BY KAŻDE OBSŁUGIWANE PRZEZ NAS WYDARZENIE PRZEBIEGŁO PO WASZEJ MYŚLI. 

MASZ URODZINY ? MY TEŻ MAMY DLA CIEBIE PREZENT!

ODWIEDŹ NAS W DNIU SWOICH URODZIN, A  W RAMACH PREZENTU OTRZYMASZ OD NAS RABAT -10%. ZABIERZ ZE SOBĄ DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY DATĘ URODZIN.