NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST
POZWOLENIE NA BROŃ.
MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.
ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Strzelba Beretta 1301 COMP PRO

8,600.00 

Produkt niedostępny.

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Dane Techniczne:
– Kaliber: 12/70 12/76
– Komora nabojowa: 76mm
– Czoki – Optimabore HP (w komplecie C / IC / IM)
– Długości lufy: 24″ / 61cm
– Wysoka szyna celownicza z muszką światłowodową i dodatkową muszką pośrodku
– Pojemność magazynka: 10+1 (przedłużenie jak i standardowa nakrętka oraz sprężyna w komplecie )
– Powiększone manipulatory: dźwignia przeładowania, dźwignia zwalniacza zamka, bezpiecznik
– Powiększony port ładowania
– Powiększone okno wyrzutu łusek
– Polerowana łyżka pozostaje w dolnym położeniu
– Możliwość założenia szyny weaver na komorę zamkową
– W zestawie: strzelba, przedłużenie Toni Systems, 3 czoki, klucz do czoków, kufer.

Opis

Strzelba Beretta 1301 Comp Pro została zaprojektowana zgodnie z sugestiami zawodników IPSC.. Fabryczny tuning z powiększonym magazynkiem zaprojektowanym przez Toni Systems, łyżka która zostaje w górnym położeniu sprawiają, że mamy do czynienia z produktem jakiego jeszcze nie było na rynku.
Wszystkie przydatne rozwiązania, nawet takie jak czółenko, chwyt i kolba o większej przyczepności oraz redukcji odrzutu znajdziemy tu w “standardzie”, prosto z fabryki. Zadbano nawet o to, żeby magazynek miał pojemność 10 naboi co daje więcej możliwości taktycznych na pokonanie danego stage-u, bez zbędnego przedłużania broni i zmniejszania tym samym szybkości przejścia miedzy celami czy stanowiskami.

Wysoka szyna poprawia skład, zmniejsza odczuwalny podrzut i odrzut. Stopka i baka są elastyczne co dodatkowo zwiększa komfort strzelania. Broń wyposażono w system “kick-off” plus który kompensuje pracę suwadła a strzelba jeszcze szybciej wraca na cel.

Manual jeszcze nigdy nie był tak prosty: większy i szerszy port ładowania, łyżka zostaje w górnym położeniu więc nie musimy pokonywać jej oporu. Większe okno wyrzutu łusek ułatwia awaryjne doładowanie z match saver’a a większy przycisk zrzutu zamka łatwo trafić nawet drugim nabojem trzymanym w dłoni.

W przypadku broni sportowej nie bez znaczenia jest wygląd. Beretta 1301 Comp Pro ze swoją niebieską komorą zamkową zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Kolejną zaletą jest to, że strzelba działa również na lekkim trapowym śrucie. Jest to możliwe dzięki wyjątkowo szybko i lekko pracującemu systemowi gazowemu B-link. Na torach gdzie, cele są blisko, na lekkim śrucie Beretta będzie niedościgniona.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.