Ochronniki słuchu PELTOR SPORT TAC oliwka / pomarańcz

890.00 

Dane techniczne
Kolor: Olive/Orange
Typ: ochronniki aktywne
Zasilanie: 2 x bateria AAA
Średni czas pracy na zestawie baterii: 600 godzin
Waga: 318 g
Producent: Peltor, Szwecja

Czas wysyłki: 24h

Koszt wysyłki: 20 zł
Darmowa dostawa od 500 zł

Gwarancja: 24 miesiące

Kategorie: ,

Opis

Profesjonalne ochronniki słuchu Peltor SportTac z funkcją aktywnej redukcji hałasu, przeznaczone do sportów strzeleckich. Pozwalają na podłączenie urządzeń zewnętrznych typu audio, mają również funkcję regulacji poziomu tłumienia.

Model wyposażono w dwa mikrofony o wysokiej częstotliwości wspomagające słyszalność dźwięków otoczenia. Szkodliwe dźwięki są ograniczone do bezpiecznego poziomu 85 dB, a niskie są wzmacniane.

Mają możliwość regulacji głośności słyszanych dźwięków i rozmów w zależności od potrzeb. Zastosowanie zaawansowanego układu elektronicznego eliminuje powstawanie trzasków. Model wyposażono w płynnie działający układ reprodukcji, który zapobiega nagłym spadkom poziomu słyszanego dźwięku. Aktywować oraz regulować głośność można za pomocą 3 dużych przycisków.

Szerokie poduszki bardzo dobrze izolują od hałasu. Dolna część jest profilowana, dzięki czemu ochronniki nie przeszkadzają w strzelaniu. Pałąk równomiernie rozkłada nacisk na głowę, pozwala to na noszenie ich przez długi czas bez odczuwania nieprzyjemnego ucisku. Rozsuwana konstrukcja ułatwia dostosowanie ochronników do kształtu głowy strzelca.

Peltor SportTac zasilane są dwiema bateriami AAA, które wystarczą na ok. 600 godzin pracy. Ich wymiana wymaga jedynie zdjęcia panelu na boku jednej z muszli. Urządzenie zostało wyposażone w system ostrzegania o niskim stanie energii oraz funkcję automatycznego wyłączenia po 2 godz. nieużywania.

Ochronniki zostały wyposażone w wejście audio typu J22 pozwalające na łączenie ich z urządzeniami takimi jak radiotelefon czy smartfon.

W zestawie znajdują się nakładki w dwóch wariantach kolorystycznych – pomarańczowym i oliwkowym oraz 2 baterie AAA.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ochronniki słuchu PELTOR SPORT TAC oliwka / pomarańcz”