IFAK / Apteczka indywidualna

285.00 

Czas wysyłki: 24h

Koszt wysyłki: 20 zł
Darmowa dostawa od 500 zł

Gwarancja: 24 miesiące

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

została stworzona na podstawie doświadczeń i opinii wielu funkcjonariuszy służb mundurowych oraz osób na co dzień pracujących z bronią.

Najważniejszą cechą apteczki jest jej dwuczęściowa konstrukcja: w komplecie przyszły użytkownik otrzymuje rękaw montowany w systemie PALS lub na pasie o szerokości do 50mm oraz wkład wyciągany obustronnie za pomocą uchwytów.

Na przedniej ściance rękawa znajduje się duży rzep z wyciętym krzyżem. Do zestawu dołączona jest dwustronna wkładka, za której pomocą udało się uzyskać aż trzy kolory krzyża do wyboru: czerwony, odblaskowy, a po wysunięciu wkładki kolor odpowiada kolorowi apteczki.

Ponadto, w górnej części rękawa wszyto gumę o szerokości 50mm przystosowaną do przenoszenia opaski uciskowej.

Główna kieszeń ma wymiary 18x10x5 cm. Jest to rozsądny kompromis między kompaktowymi wymiarami a odpowiednią pojemnością. Przednia ścianka pozbawiona jest jakichkolwiek elementów, które mogłyby utrudniać wsunięcie wkładu do rękawa. Tył obszyty został dużym fragmentem rzepa spełniającego dwie funkcje: przyszły użytkownik może zamocować tam dodatkowe kieszenie, przykładowo uchwyt na nożyczki, a dodatkowo rzep łącząc się z haczykiem wewnątrz rękawa zapobiega przypadkowemu wysunięciu się wkładu. Dostęp do kieszeni uzyskujemy z obu stron, po energicznym pociągnięciu za jeden z uchwytów wykonanych z laminatu. Hybrid IFAK otwierany jest za pomocą dwukierunkowego suwaka YKK.

Aby zapewnić maksymalnie szybki dostęp do zawartości, wyposażony został w rewolucyjną technologię QuickOpen. Wystarczy pociągnąć za dwa wystające uchwyty, a kieszeń błyskawicznie się otworzy! Ponadto, nie musimy martwić się o zalanie wodą apteczki, ponieważ zawartość chroniona jest od góry rękawem wykonanym z wodoodpornej Cordury.

Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o przenoszeniu jak największej ilości sprzętu. Bez problemu mieści się tu podstawowy jak i bardziej zaawansowany zestaw medyczny. Hybrid IFAK zostanie z pewnością doceniony przez pracowników służb mundurowych, osoby pracujące z bronią na co dzień, pasjonatów strzelectwa, i wszystkich tych, którzy bezpieczeństwo traktują jako sprawę priorytetową.

Do apteczki polecamy również specjalnie opracowany, kompletny zestaw medyczny dostępny w sklepie oraz opaskę uciskową CAT Gen. 7.

Zmiany generacji trzeciej w stosunku do generacji drugiej:

– wyraźne zmniejszenie wymiarów apteczki

– dołożenie krzyża na przedniej ściance rękawa

– zastąpienie uchwytów z taśm uchwytami z laminatu

– przeniesienie montażu na pas z wkładu na rękaw (rękaw mocowany jest teraz zarówno w systemie pals jak i na pasie)

– dołożenie drugiego uchwytu do szybkiego otwierania apteczki

Dodatkowe akcesoria takie jak naszywka, staza, kieszeń na nożyczki nie jest zawarte w cenie! Podana cena obejmuje rękaw wraz z wkładem oraz wymienne wkładki do krzyża.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.