NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST
POZWOLENIE NA BROŃ.
MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.
ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

PISTOLET BERETTA 92X TARGET PERFORMANCE

7,300.00 

Dostępność: 1 szt.

przed rezerwacją potwierdź telefonicznie zamawianą ilość

887 737 491

Specyfikacja:

Kaliber: 9x19mm
System: kurkowy, DA/SA
Długość lufy: 4.9″ / 125 mm
Długość całkowita: 8.7″ / 222 mm
Wysokość: 5.8″ / 148 mm
Szerokość: 1.8″ / 48 mm
Pojemność magazynka: 15
Waga: 1350 g

Opis

92X Perfrormance to najnowszy wariant modelu 92 przystosowany specjalnie z myślą o użytku przez strzelców dynamicznych. Nowy pistolet wyczynowy Beretta jest bezkompromisowy i ma na celu najwyższą wydajność, oferując doskonały system blokowania, stalową ramę, cięższy zamek Brigadier i nowy mechanizm spustowy Extreme-S o drodze zredukowanej o 40% i oporze 1,5 kg w trybie SA.

Mechaniczne przyrządy celownicze modelu 92X wyposażono w światłowód, a szczerbinka posiada regulację w pionie i poziomie. Wcięcia, umieszczone zarówno w przedniej jak i tylnej części zamka ułatwiają przeładowanie, a sam masywny szkielet pistoletu wyposażono w szeroką ostrogę. Wśród cech charakterystycznych wersji Target możemy również wymienić: przedłużoną dźwignię rozkładania, powiększony przycisk zwolnienia magazynka, oraz większą wagę (1350g) wpływającą na polepszenie stabilności podczas strzału.

Model 92X Performance / Target posiada ciekawe, dwukolorowe wykończenie Nistan. W zestawie znajdziemy dwa 15 – nabojowe magazynki z powiększoną stopką.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.