Kolimator Primary Arms Classic D-RBGII Gen II Micro Dot – 2 MOA – MD-RBGII

450.00 

Dostępność: 1 szt.

Czas wysyłki: 24h

Koszt wysyłki: 20 zł
Darmowa dostawa od 500 zł

Gwarancja: 24 miesiące

Kategorie: ,

Opis

Primary Arms MD-RBGII Classic Series to zamknięty celownik kolimatorowy o lekkiej, ale solidnej konstrukcji. Poddawany rygorystycznym testom sprawdzi się jako urządzenie celownicze do broni o silnym odrzucie. Producent ręczy, że urządzenie zda egzamin także w trudnych warunkach środowiskowych. Kolimator ma wodoszczelny, wypełniony azotem korpus z aluminium 6061. Aby zapewnić szybkie i precyzyjne wejście w cel niezależnie od warunków oświetleniowych, zastosowano punkt celowniczy w postaci kropki 2 MOA z 11-stopniową regulacją podświetlania. Powłoka antyrefleksyjna zapewnia dobrą transmisję światła, a w efekcie klarowny i pozbawiony przebarwień obraz. Soczewki nie parują.

Kolimator Primary Arms MD-RBGII Classic Series wyróżnia się imponującym czasem pracy na jednej baterii, wynoszącym 1 000 godzin (przy średnim trybie podświetlenia). Urządzenie jest kompatybilne ze standardową szyną montażową picatinny oraz montażami pozwalającymi zachować linię celowniczą o wysokości absolute co-witness. Do zestawu dołączono montaż do szyn picatinny.

Korpus celownika wykonano z anodowanego aluminium. Matowe wykończenie chroni metal przed utlenianiem i utwardza jego powierzchnie, co zapewnia jej odporność na zarysowania. Kolimator ma lekką i wytrzymałą konstrukcję, waży 119 gramów. Primary Arms MD-RBGII Classic Series będzie zatem dobrym rozwiązaniem dla wszystkich strzelców, którym zależy na obniżeniu masy zestawu strzeleckiego (broń i celownik).

Po prawej stronie korpusu umieszczono pokrętło regulujące podświetlenie. Dzięki sporym rozmiarom łatwo nim manipulować. Dwa pierwsze tryby przeznaczono do pracy z noktowizorem. Ostatni sprawdzi się w miejscach intensywnie nasłonecznionych.

W urządzeniu zastosowano punkt celowniczy w postaci czerwonej kropki o wielkości 2 MOA, która sprawdzi się w dynamicznym oraz precyzyjnym strzelaniu. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom celownik wyróżnia się imponującym czasem pracy na jednej baterii. W konsekwencji koszty eksploatacji są praktycznie zerowe.

Primary Arms to nie tylko nowatorskie rozwiązania i przystępne ceny, ale również skrupulatna kontrola jakości. Ufając własnym technologiom i rozwiązaniom amerykańska firma oferuje więc dożywotnią gwarancję na produkowany sprzęt.

Do zestawu dołączono osłony na soczewki typu „bikini” oraz baterię CR2032.

Cechy Kolimatora Primary Arms Classic MD-RBGII Gen II:
uniwersalny – wyposażony w antyrefleksyjne powłoki i footprint w standardzie RMSc, kompatybilny z noktowizorem i wodoodporny;
energooszczędny – może pracować na jednej baterii nawet do 1,000 godzin;
trwały – wykonany z anodowanego aluminium 6061;
w zestawie bateria CR2032, montaż picatinny i osłony na soczewki typu „bikini”;
dożywotnia gwarancja.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.