NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST
POZWOLENIE NA BROŃ.
MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.
ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Karabinek CZ 457 Premium LR 24″ 1/2×20

3,900.00 

Dostępność: 1 szt.

przed rezerwacją potwierdź telefonicznie zamawianą ilość

887 737 491

Opis

CZ 457 Premium to model, który zachwyci wszystkich fanów klasycznie ukształtowanych strzelb myśliwskich. Wykonana z orzecha włoskiego kolba klasy premium posiada bakę policzkową i ozdobną końcówkę przedramienia wykonaną z wysokiej jakości materiału. Lufa o lekkim profilu 630 mm ma gwint wylotowy 1/2×20 do mocowania tłumika dźwięku. Celowanie jest szybkie i intuicyjne dzięki stycznemu celownikowi tylnemu i światłowodowemu celownikowi przedniemu. Model ten jest również dostępny w wersji dla osób leworęcznych.

Karabinek CZ 457 oferuje także szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wskaźnik napiętej iglicy pozwala na błyskawiczne sprawdzenie stanu broni, a innowacyjny system wyjmowania zamka eliminuje potrzebę wciskania języka spustowego, co ułatwia szybkie rozkładanie broni. Użytkownik może również wyjąć zamek, będąc na włączonym bezpieczniku, co zwiększa bezpieczeństwo obsługi.

Nowy mechanizm spustowy pozwala na regulację siły spustu od 11,1 do 14 N. Zmodernizowana konstrukcja iglicy, która jest lżejsza o 60%, przekłada się na szybsze zbicie i mniejszy wstrząs po wystrzale. Ponadto, karabin posiada zredukowany o 30° kąt obrotu dźwigni przeładowania, co umożliwia wygodne korzystanie z lunet o dużych okularach lub niskim montażu.

Karabin CZ 457 jest zasilany z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów i posiada mechaniczne przyrządy celownicze. Standardowe bączki umożliwiają mocowanie pasa stabilizującego lub dwójnogu, zwiększając komfort i precyzję strzelania.

Wszystkie metalowe części karabinu zostały pokryte niezwykle trwałym wykończeniem antykorozyjnym, co gwarantuje wytrzymałość i niezawodność w różnych warunkach atmosferycznych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.