DOUBLETAP GEAR – KABURA WEWNĘTRZNA KYDEX IWB DO HS11 PRO OSP – CZARNA

280.00 

Dostępność: 1 szt.

Czas wysyłki: 24h

Koszt wysyłki: 20 zł
Darmowa dostawa od 500 zł

Gwarancja: 24 miesiące

Kategorie: ,

Opis

Doskonałej jakości wewnętrzna kabura do dyskretnego przenoszenia broni, wykonana przez renomowanego polskiego producenta Doubletap Gear. Konstrukcja typu IWB z przeznaczeniem do noszenia po wewnętrznej stronie spodni. Pozwala to na skuteczne ukrycie broni pod ubraniem i szybkie jej dobycie.

Kabura została wykonana z najwyższej jakości materiałów: amerykańskiego Kydexu o grubości 2,4 mm i naturalnej skóry bydlęcej zabezpieczonej przed wycieraniem i negatywnym wpływem olejów. Zastosowanie skóry na panel wewnętrzny przekłada się na naturalną ergonomię i ograniczenie otarć powszechnych przy materiałach polimerowych.

Dzięki dopasowaniu kydexowego panelu zewnętrznego do kształtu przenoszonej broni, pistolet jest stabilny i nie chybocze się przy przenoszeniu. Jeszcze dokładniejsze dopasowanie do preferencji użytkownika jest możliwe dzięki regulacji retencji, odbywającej się za pomocą śrub z gumową podkładką.

Za mocowanie kabury odpowiada regulowany kydeksowy klips. Jego wysokość oraz kąt mocowania można regulować, aby dostawać pozycję kabury do sylwetki oraz preferencji użytkownika. Dzięki uniwersalnej konstrukcji kaburę można z powodzeniem wykorzystywać także w pozycji Appendix.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.