KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO UZYSKANIA POZWOLENIA NA BROŃ PALNĄ

PROWADZIMY KOMPLEKSOWY KURS PRZYGOTOWUJĄCY KURSANTA DO EGZAMINU, PO KTÓRYM UZYSKA POZWOLENIE NA BROŃ PALNĄ DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną szkolenie teoretyczne prowadzone jest on-line, a zajęcia praktyczne prowadzone są indywidualnie dla każdego kursanta. SZKOLENIE OBEJMUJE 8 GODZIN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH ORAZ 3 GODZiny ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH. POSIADAMY WSZYSTKIE JEDNOSTKI BRONI które występują NA EGZAMINIE. Każdy kursant otrzymuje OD NAS MATERIAŁY drogą elektroniczną – FILMy, opracowane ustawy, prezentacje, ORAZ INNE NIEZBĘDNE POMOCE DYDAKTYCZNE.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

KURS NA PROWADZĄCEGO STRZELANIE

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ TAKIE UPRAWNIENIA? 

PATRZĄC OD STRONY PRAKTYCZNEJ, DLA AKTYWNYCH STRZELCÓW, JEST TO NIEZBĘDNY DOKUMENT. NIE ZAWSZE STRZELNICA NA KTÓRĄ SIĘ WYBIERACIE MA NA OBIEKCIE PROWADZĄCEGO STRZELANIE, A NIKT NIE CHCE WPUSZCZAĆ NIEZNANYCH SOBIE LUDZI I BRAĆ ZA NICH ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WIĘC ZARZĄDCA STRZELNICY CEDUJE TĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA PROWADZĄCEGO. ŻEBY NIE ODBIJAĆ SIĘ OD ZAMKNIĘTYCH DRZWI STRZELNICY WARTO WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE LOSY I ZABAWĘ. PRZYPOMINAMY, ŻE UPRAWNIENIA POZWOLĄ WAM ZABRAĆ NA STRZELNICĘ OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ DZIELĄC SIĘ WIEDZĄ ZDOBYTĄ NA SZKOLENIU. 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW