NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST
POZWOLENIE NA BROŃ.
MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.
ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Pistolet IWI Masada Slim Optics Ready , 3.4 inch kal. 9x19mm

3,500.00 

Dostępność: 1 szt.

przed rezerwacją potwierdź telefonicznie zamawianą ilość

887 737 491

Cechy Produktu :

  • Duży i wygodny przycisk zwolnienia magazynka
  • Lekko pracujący zrzut zamka
  • Podwójne sprężyny oporowo-powrotne na żerdzi zmniejszające podrzut
  • Wyraźne wycięcia na zamku ułatwiające operowanie bronią
  • Pełna prowadnica zamka jak w modelu Sig Sauer P365

Opis

Pistolet, Producent : IWI (Izrael), Model : Masada Slim Optics Ready, Kaliber : 9x19mm

Pistolet Masada występuje w 3 wariantach :

  1. Masada Full Size 3 warianty kolorystyczne – Kliknij Tutaj
  2. Masada Tactical (gwint pod urządzenie wylotowe + podwyższone przyrządy) 3 warianty kolorystyczne – Kliknij Tutaj
  3. Masada Slim (wersja przeznaczona do codziennego noszenia) – Opisywana

Kolejna odsłona pistoletu od firmy IWI, tym razem w mikro-kompaktowym rozmiarze, o bardzo dobrej ergonomii i odchudzonej, wąskiej konstrukcji zamka.

Masada Slim zasilana jest amunicją 9×19.  W zestawie do pistoletu dołączone są dwa 13-sto nabojowe metalowe magazynki. Ponadto Masada Slim może być zasilana magazynkami od pistoletów Jericho (16 lub 17 naboi), BUL Cherokee (16 naboi) lub CZtek Shadow SP01 i 2.

Model Slim jest konstrukcją modułową, w której istnieje możliwość wyjęcia mechanizmu spustowego z lowera, tak jak np. w pistoletach Sig Sauer P365. Umożliwia to między innymi wymianę polimerowego chwytu w razie jego uszkodzenia, oraz ułatwia dokładne czyszczenie broni.

Większość mniejszych elementów wykonana jest z metalu, tj. język spustowy, żerdź, zrzut zamka, przycisk zwolnienia magazynka, przyrządy celownicze czy też zaślepka gniazda kolimatora. Moduł chwytu jest polimerowy z myślą o zmniejszeniu masy.

Wspomniany moduł chwytu wzmocniony włóknem szklanym charakteryzuje się głębokim podcięciem, wąską konstrukcją pozwalającą na pewne chwycenie broni, wygodnym kątem chwytu, fakturą z każdej strony zapobiegającą wyślizgnięciu się broni, łatwym i wygodnym dostępem do manipulatorów, oraz estetycznymi wycięciami na froncie współgrającymi z tymi na zamku.

W pistolecie zamontowano prosty język spustowy, cechujący się wyraźnym przełamaniem, niską wagą (2,48kg – 3,1kg) i krótkim resetem. Spust wyposażono o wbudowany bezpiecznik, który zapobiega przypadkowemu oddaniu strzału.

Na zamku zostały zamontowane metalowe przyrządy celownicze. Ciemna szczerbinka z wcięciem w kształcie litery “U”, oraz poziomymi nacięciami które zapobiegają odbijaniu się promieni świetlnych. Na muszce natomiast został naniesiony biały punkt celowania.

Pistolet w standardzie Optic Ready został wzbogacony o frez na zamku, który jest wyprofilowany pod bezpośredni montaż kolimatora Shield RMSc. Footprint w Masadzie Slim pozwala również na używanie takich kolimatorów jak Holosun 507k x2, Holosun EPS Carry, Sig Sauer Romeo Zero.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.