NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST POZWOLENIE NA BROŃ.

MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.

ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Pistolet CANIK METE SFT Threaded, kal. 9x19mm Black Slide/ FDE

2,599.00 

Dostępność: 1 szt.

przed rezerwacją potwierdź telefonicznie zamawianą ilość

509 415 441

Specyfikacja

kaliber: 9×19
długość: 192mm
wysokość: 145mm
szerokość: 36mm
masa: 800g
długość lufy:113.5mm
pojemność magazynka: zależna od rodzaju magazynka 18/20
Rozmiar pistoletu: Full Size 

SKU: 2599 Kategorie: , ,

Opis

Wyprodukowany przez turecką firmę Canik pistolet Mete SFT Threaded w kalibrze 9 mm, w kolorze czarny / FDE.

Wyposażony w gwint pod tłumik pistolet Canik Mete SFT w kalibrze 9 mm w kolorze czarnym / FDE. Bardzo prosty i wygodny w obsłudze. Zawiera szereg udogodnień, które ulepszają i wspierają nas w trakcie treningu strzeleckiego czy działań taktycznych. Dzięki zastosowaniu kołków Easy in / Easy out możemy rozebrać pistolet bez konieczności korzystania z zaawansowanych urządzeń i narzędzi.

Producent zadbał o każdy detal, przeprojektowany został tzw. “bobrzy ogon” czyli beavertail. Do tego zintegrowane, rozszerzone gniazdo magazynka czy boczny odwracalny zaczep magazynka z możliwością dostosowania wielkości rozmiaru przycisku zwalniającego. Do lepszego dopasowania mamy także paski tylne, które pozwolą lepiej ułożyć broń w dłoni. Warto zwrócić także uwagę na niskoprofilowe oburęczne zwolnienie blokady suwaka dla łatwiejszego zaangażowania podczas zawodów. Do naszej dyspozycji jest szyna Picatinny, a w kwestii bezpieczeństwa mamy wskaźnik załadowanej komory.

Jeśli chodzi o przyrządy celownicze, to w przypadku tego modelu mamy podwyższone, białe przyrządy z trzeba kropkami. Szczerbinka jest także przygotowana do awaryjnej obsługi broni jedną ręką z uwagi na swoją krawędź kątową. Istnieje też możliwość zamontowania kolimatora Trijicon RMRcc i Shield RMS / RMSc.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pistolet CANIK METE SFT Threaded, kal. 9x19mm Black Slide/ FDE”