NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST POZWOLENIE NA BROŃ.

MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.

ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Karabinek Heckler&Koch 416 k.22LR

3,890.00 

przed rezerwacją potwierdź telefonicznie zamawianą ilość

509 415 441

Masa: 2,59kg
Kaliber: .22 lr
Długość lufy: 16″
Gwarancja: 2 lata

Opis

Heckler&Koch 416 .22 LR jest zaprojektowany i wykonany w sposób całkowicie niezależny od swojego pierwowzoru. Z jednym zastrzeżeniem – na płaszczyźnie użytkowej ma dokładnie odtwarzać ergonomię i mechanikę HK416, broni używanej i cenionej na całym świecie przez jednostki specjalne.

Karabin w kalibrze .22 LR różni się konstrukcyjnie od podobnej broni zasilanej amunicją 5,56 NATO lub .223 Remington. Otrzymujemy zamek swobodny blowback z całym modułem osadzonym w komorze nabojowej zewnętrznie identycznej z AR i powiązany z doskonałą lufą Lothar Walther. Dzięki temu karabin jest celny i praktycznie bezawaryjny.

Upper wykonany ze stopu aluminium został uzupełniony hanguardem z długą szyną picatinny i systemem M-LOK. W broni możemy zamontować tłumik. Opcja jest w ciekawy sposób uzupełniona możliwością regulacji oporu zamka i dostosowania go do słabszego naboju poddźwiękowego przy pomocy dołączonego klucza.

Broń do treningu, sportu i rekreacji ze słabszą i znacznie tańszą amunicją .22 LR nie wymaga szczególnego polecenia. Tym bardziej karabin sygnowany przez HK i zaprojektowany we współpracy z ciesząca się zasłużoną renomą firmą Umarex, której doświadczenie w realizacji tego typu wyzwań jest znane.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Karabinek Heckler&Koch 416 k.22LR”