NA ZAKUPY W TEJ KATEGORII WYMAGANE JEST POZWOLENIE NA BROŃ.

MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKT KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE, LUB MAILOWO.

ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Karabinek CZ 457 Varmint MTR 20″ k. 22LR

3,350.00 

przed rezerwacją potwierdź telefonicznie zamawianą ilość

509 415 441

 • Kaliber:.22 LR (5,6mm)
 • Poj. magazynka: 5
 • Mechanizm spustowy: regulowany
 • Przyrządy celownicze: brak
 • Dł. lufy [mm]: 525
 • Skok gwintu:16″
 • Dł. całkowita [mm]:967
 • Bezpiecznik: ręczny
 • Waga [g]:3 900
 • Kolba: orzech
 • Wykończenie powierzchni: lakier

 

Opis

CZ 457 Varmint MTR .22 LR to karabinek do precyzyjnego strzelania wyposażony w ergonomiczną osadę z orzecha włoskiego, grubościenną lufę kutą na zimno oraz komorę nabojową typu match. Dzięki zastosowanym ulepszeniom oraz precyzyjnej konstrukcji karabin pozwala na uzyskiwanie grupy przestrzelin o średnicy zaledwie 15 mm na dystansie 50 m.

W karabinku CZ 457 Varmint MTR zastosowywano piękną orzechową osadę z antypoślizgowym kratkowaniem na profilowanym chwycie pistoletowym oraz przedniej części łoża. Kształt chwytu oraz kolby są wzorowane na modelach wyczynowych karabinków sportowych używanych przez strzelców olimpijskich.

Karabinek ma kutą na zimno grubościenną lufę o długości 525 mm, która gwarantuje doskonałą powtarzalność i precyzję strzałów oraz ogromną trwałość.

Nowym elementem zastosowanym w tym modelu karabinka jest wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest wygodny system wyjmowania zamka, bez konieczności wciskania języka spustowego, co znacząco przyspiesza częściowe rozkładanie broni.

W CZ 457 użytkownik ma także możliwość wyjęcia zamka i rozładowania broni na włączonym bezpieczniku. W karabinkach z rodziny CZ 457 zastosowano nowy mechanizm spustowy, który umożliwia regulację siły spustu w zakresie od 8 do 15 N oraz długości jego drogi 0,5-7 mm.

Producent zmodernizował również konstrukcję iglicy, której ciężar został zmniejszony blisko o 60% co skutkuje szybszym zbiciem i mniejszym wstrząsem po wystrzale.

Użytkownicy docenią również wyraźnie zredukowany kąt obrotu (o 30°) dźwigni przeładowania co pozwala na komfortowe korzystanie z lunet o dużym okularze lub niskim montażu.

Wszystkie metalowe części CZ 457 posiadają niezwykle trwałe wykończenie antykorozyjne.

Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów. Karabin nie posiada przyrządów celowniczych, użytkownik może jednak zamontować wybraną optykę na szynie Picatinny.

Standardowe bączki (dwa z przodu) pozwalają na mocowanie pasa stabilizującego lub dwójnogu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Karabinek CZ 457 Varmint MTR 20″ k. 22LR”