KABURA DOUBLETAP OWB SUPERWINGS HOLSTER – GLOCK 45 – CZARNA

360.00 

Produkt niedostępny.

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

  • Kabura typu OWB (Outside Waist Belt) do wygodnego przenoszenia broni
  • Pełna łuska wykonana z wytrzymałego Kydexu
  • Przelotki na pas zamocowane na elastycznych, skórzanych skrzydełkach
  • Przeznaczona do pistoletu GLOCK 45
  • Dwie przelotki mocujące na pas (maksymalna szerokość pasa 45 mm)
  • Szerokie rozstawienie przelotów zapewnia dobre dopasowanie do sylwetki
  • Retencja broni regulowana za pomocą śrub
  • Dostępna w wersji praworęcznej i leworęcznej
  • Producent: Doubletap, Polska

Czas wysyłki: 24h

Koszt wysyłki: 20 zł
Darmowa dostawa od 500 zł

Gwarancja: 24 miesiące

Kategorie: ,

Opis

Klasyczna kabura Doubletap OWB Superwings Holster to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań do przenoszenia broni blisko ciała. Mimo, że jest to kabura zewnętrzna to wciąż doskonale przylega do ciała i z powodzeniem pozwoli skutecznie ukryć broń pod kurtką czy marynarką. Dodatkowo cały czas pozwala na bezpieczne przenoszenie, a także szybkie dobycie broni.

Kabura Doubletap OWB Superwings to hybrydowa konstrukcja, która składa się z pełnej i wytrzymałej łuski z Kydexu do przenoszenia pistoletu. Jednak klipsy mocujące znajdują się na skórzanych i elastycznych skrzydełkach, które pozwalają kaburze lepiej układać się na pasie.

Wszystkie kabury Doubletap wykonywane są na frezowanej formie stałej co zapewnia doskonałe odwzorowanie i wysoką precyzję, co przekłada się na nienaganną pracę z bronią. Broń mocowana jest na wcisk, co odbywa się przy charakterystycznym kliknięciu, potwierdzającym ich pewne zabezpieczenie. Retencja, czyli siła z jaką jest trzymana broń w kaburze, regulowana jest za pomocą śrub z wewnętrznymi, gumowymi przekładkami.

Kształt oraz wielkość kabury jest optymalnie zaprojektowana zgodnie z anatomią oraz ergonomią, aby zapewnić odpowiedni komfort użytkowy zarówno podczas przenoszenia jak i dobywania broni.

System mocowania kabury oparty jest na dwóch, kompozytowych przelotkach, które pozwalają na jej łatwe zamocowanie na pasie o maksymalnej szerokości 45 mm.

UWAGA: Zdjęcie poglądowe. W zależności od modelu pistoletu, kształt i wielkość kabury może się różnić od tej przestawionej na zdjęciu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.