Jednostki broni dostępne na strzelnicy

GLOCK 17 (3 GEN)

GLOCK 17 (3 GEN)

KAL. 9X19

Opis

Pistolet GLOCK jest uniwersalnym rozwiązaniem dla osób które szukają prostej i kompaktowej konstrukcji. W latach 80’ zadebiutował w Austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie. Na jego bazie powstało wiele wersji o różnym przeznaczeniu, różniących się głównie kalibrem stosowanej amunicji, wymiarami i wagą. GLOCK jest światowym hitem i zyskał miano broni XXI wieku.

WALTHER P99 AS

WALTHER P99 AS

KAL. 9X19

Opis

Zaprezentowany w 1995 roku, niemiecki pistolet samopowtarzalny Walther P99, to nowoczesny pistolet wyróżniający się innowacyjnym mechanizmem spustowym o nazwie Anti-Stress, który ma długą drogę przy pierwszym ściągnięciu (14mm), ale przy kolejnych strzałach spada ona do 5mm. Produkowany również na licencji w Polsce przez Fabrykę Broni “Łucznik”. Walther P99 znajduje się na uzbrojeniu policji i służb mundurowych kilku państw na świecie, w tym policji polskiej.

CZ P-10c

CZ P-10C

KAL. 9X19

Opis

P-10C to pistolet produkowany przez czeskie zakłady zbrojeniowe Česká zbrojovka. jednoczęsnie najnowsza wersja popularnej CZtki. Odznacza się jeszcze lepszą niezawodnością, trwałością i wygodą strzelania niż jego poprzednicy. Szybko zyskał uznanie na rynku cywilnym i stał się hitem sprzedaży.

HK SFP9

PISTOLET HK SFP9

KAL. 9X19

Opis

Najnowszy, bezkurkowy pistolet niemieckiej firmy Heckler & Koch. Poza standardowymi funkcjami, ten nowoczesny pistolet wyposażono w innowacyjne i opatentowane rozwiązania jak m.in. system przeładowywania amunicji, czy demontaż bez użycia narzędzi. Doskonałe właściwości spustu, wspierają maksymalną dokładność podczas szybkich sekwencji oddawania strzału. Jest to europejski odpowiednik amerykańskiego modelu VP9.

SIG SAUER 1911

PISTOLET SIG SAUER 1911

KAL. 9X19

Opis

Sig Sauer 1911 kal. 22LR to pistolet niemieckiej produkcji, oparty konstrukcyjnie na budowie legendarnego amerykańskiego Colta 1911. Strzela lekką, sportową amunicją bocznego zapłonu, dzięki czemu praktycznie nie posiada odrzutu, oraz świetnie nadaje sie do prowadzenia treningów strzeleckich.

MARGOLIN

MARGOLIN

KAL. 22LR

Opis

Ten skonstruowany w latach 40. XX w. przez Michaiła Margolina pistolet to prosta konstrukcja przeznaczona do amatorskiego uprawiania sportów strzeleckich. Do zalet Margolina można zaliczyć celność, trwałość, oraz sporą tolerancję błędów podczas strzału, dzięki czemu ma liczną rzeszę zwolenników jako broń szkoleniowa.

VIS 100 M1

VIS 100 M1

KAL. 9X19

Opis

VIS 100 M1 to pistolet wyprodukowany w Fabryce Broni “Łucznik” w Radomiu. Ta klasyczna kurkowa konstrukcja, doskonale sprawdzi się u strzelców praworęcznych jak i leworęcznych. Charakteryzuje się małą masą, optymalnymi wymiarami, dobrą manewrowością prowadzenia ognia, oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa. Pistolet wyposażony jest w światłowodowe przyrządy celownicze umożliwiające precyzyjne strzelanie.

AF STRIKE ONE SPEED

AF STRIKE ONE SPEED

KAL. 9X19

Opis

.Strike One to pistolet znanej z nowatorskich pomysłów firmy Arsenal Firearms, będącej połączeniem rosyjskiej i włoskiej myśli inżynieryjnej. Ten stworzony do pracy w służbach specjalnych pistolet, dzięki nisko osadzonej lufie, posiada niewielki podrzut, co pozwala oddawać bardzo szybkie, precyzyjne strzały, co w połączeniu z wersją SPEED, o lżejszym zamku i precyzyjniejszym spuście, sprawia, że to idealny pistolet do dynamicznego treningu.

GSG FIREFLY

GSG FIREFLY

KAL. 22LR

Opis

Firefly to pistolet bocznego zpłonu wyprodukowany przez niemiecką firmę German Sport Guns. Przez wiele lat był sprzedawany na rynku amerykańskim pod nazwą SIG Sauer Mosquito, gdzie zdobył bardzo dobrą opinię, jako pistolet dla młodzieży oraz początkujących strzelców. Dzięki swej niezawodności i prostocie idealnie nadaje się on do strzelań rekreacyjnych.

CANIK TP9 ELITE COMBAT

CANIK TP9 ELITE COMBAT

KAL. 9X19

Opis

.

CANIK TP9 SFX MOD 2

CANIK TP9 SFX MOD 2

KAL. 9X19

Opis

.

CZ SHADOW 2

CZ SHADOW 2

KAL. 9X19

Opis

.

GLOCK 19X

GLOCK 19X

KAL. 9X19

Opis

.

REWOLWER ROSSI 272

REWOLWER ROSSI 272

KAL. 38 SPECIAL

Opis

Rossi 272 to niewielki rewolwer produkcji brazylijskiej. Ma niewielkie rozmiary, krótką lufę, oraz bębenek z miejscem na pięć sztuk amunicji.

REWOLWER WEIHRAUCH HW HUNTER

REWOLWER WEIHRAUCH HW HUNTER

KAL. 357 MAGNUM LUB 38 SPECIAL

Opis

Rewolwer myśliwski HW .357 Magnum model “HUNTER”, to jeden z najlepiej sprzedających się rewolwerów w Europie. Skonstruowany został z myślą o trudnych warunkach podczas polowania. Szeroki kurek i spust, a także ergonomiczna gumowa rękojeść zapewniająca doskonały chwyt, ułatwiają bezpieczne użytkowanie, nawet przy mokrych dłoniach.

PM 63 RAK

PM 63 RAK

KAL. 9X18

Opis

Polski pistolet maszynowy, opracowany w latach 60. XX wieku, z przeznaczeniem dla niektórych pododdziałów wojska, w tym załóg wozów bojowych. To bardzo prosta konstrukcja o małych wymiarach i masie. Posiada rozkładaną kolbą oraz chwyt przedni które zapewniają dużą stabilność broni.

PM 84 GLAUBERYT

PM 84 GLAUBERYT

KAL. 9X19

Opis

Polski pistolet maszynowy, produkowany od połowy lat 80. XX wieku przez Fabrykę Broni “Łucznik”, jako następca pistoletu maszynowego wz. 1963 PM-63 RAK. Powstało wiele wariantów i modyfikacji tej broni różniących się kalibrem i zastosowanym wyposażeniem.

PM CZ SCORPION EVO III S1

PM CZ SCORPION EVO III S1

KAL. 9X19

Opis

Ten nowoczesny pistolet używany jest przez siły bezpieczeństwa i armie na całym świecie. Broń cechuje wyjątkowa ergonomia, trwałość oraz łatwość obsługi, a jego obsługa jest wyjątkowo przyjazna zarówno dla strzelców prawo, jak i leworęcznych. Zgodnie z NATO, pistolet spełnia wszelkie wymagania niezawodnej broni, bez względu na warunki.

PM PPS

PM PPS

KAL. 7,62

Opis

Ten pistolet maszynowy cechuje prosta budowa, łatwe rozkładanie i składanie oraz niski koszt wytwarzania. Przez wielu uważany jest za najlepszy pistolet maszynowy II wojny światowej.

PM BRS 99 GLAUBERYT

PM BRS 99 GLAUBERYT

KAL. 9X19

Opis

Pistolet samopowtarzalny BRS 99, produkowany przez Fabrykę Broni jest cywilną wersją pistoletu maszynowego PM-98. Działa na zasadzie odrzutu zamka swobodnego. Dla zwiększenia funkcjonalności broni zastosowano łoże z tworzywa sztucznego, wewnątrz którego można zamontować laserowy wskaźnik celu lub latarkę. Pistolet można wyposażyć w pokrywę z celowniczą na której można montować nowoczesne akcesoria celownicze.

SCS/LS7

SCS/LS7

KAL. 9X19

Opis

.

MOSSBERG MAVERIC 88

MOSSBERG MAVERIC 88

KAL. 12/76

Opis

Mossberg Marverick to sprawdzona strzelba powtarzalna, łącząca solidne wykonanie oraz niezawodność. Maverick to bardzo dobry wybór na pierwszą strzelbę do strzelania rekreacyjnego i sportowego. Posiada komorą pozwalającą strzelać każdym rodzajem śrutu, jak i pojedynczą kulą typu ”breneka”.

NORINCO TYP 56 - ODPOWIEDNIK KARABINU AK

NORINCO TYP 56 - ODPOWIEDNIK KARABINU AK

KAL. 7,62

Opis

Karabinek AK, to broń której nie trzeba przedstawiać prawie nikomu. Dzięki swej prostocie i niskiej cenie produkcji, stał się niezwykle popularny zarówno jako podstawowe narzędzie walki, jaki i jako element popkultury. Pojawia się m.in. w grach, filmach, utworach muzycznych, a nawet na godłach i flagach niektórych państw. AK trafił w sumie na uzbrojenie 55 armii i ugrupowań partyzanckich na świecie.

PAC 15

PAC 15

KAL. 223/5,56

Opis

PAC 15 to polskiej produkcji karabinek, oparty na popularnej konstrukcji systemu AR15. Zgodny z najnowszymi trendami konfiguracji, wyposażony został w aluuminiowe łoże i szyny, pozwalające na montaż różnych akcesoriów. Nowoczesna regulowana kolba, oraz przystosowanie dla osób prawo, i leworęcznych, pozwala na wygodną osługę przez każdego użytkownika.

SAKO STANDARD

SAKO STANDARD

KAL. 22LR

Opis

Sako to klasyczny przykłąd kbks-u, czyli karabinka sportowego. Długa, precyzyjna lufa i czterotaktowy zamek, pozwalają na odawanie spokojnych i celnych strzałów do tarczy. Dzięki niewielkiemu kalibrowi praktycznie nie posiada odrzutu.

SUHL KK - 150 STANDARD

SUHL KK - 150 STANDARD

KAL. 22LR

Opis

SHUL KK to kolejny przykład karabinka sportowego o prostej kostrukcji i doskonałej celności. Posiada wygodną kolbę oraz celownik przeziernikowy pozwalający na oddawanie powtarzalnych i precyzyjnych strzałów.

SPORTOWA WERSJA KARABINKA M&P15

SPORTOWA WERSJA KARABINKA M&P15

KAL. 22LR

Opis

Ten posiadający znikomy odrzut, karabinek sportowy o niewielkim kalibrze to idealny kadydat do treningu podstawowego. M&P 15 wykonany jest z lekkiego polimeru, dzięki czemu posiada niewielką masę, jednocześnie zachowując wygląd i funkcje operacyjne standardowego karabinu taktycznego.

SZTUCER MOSIN OWG

SZTUCER MOSIN OWG

KAL. 308 WIN

Opis

Mosin OWG to myśliwski odpowiednik Karabinu Mosin który jest absolutną klasyką broni strzeleckiej. To najliczniej wyprodukowany karabin powtarzalny na świecie, który bardzo powoli przechodził do historii. Przede wszystkim za sprawą swojej wspaniałej celności, która sprawia, że karabin Mosin niejednokrotnie stosowany był w roli broni wyborowej.

AKM JACK

AKM JACK

KAL. 7,62

Opis

AKM to zmodernizowana wersja radzieckiego karabinka AK. AKM i jego odmiany należą do najbardziej rozpowszechnionych wersji karabinka Kałasznikowa. Jack to konstrukcja wyprodukowana w Polsce, która dzięki zastosowaniu elementów polimerowych, jest lżejsza od swojego oryginalnego odpowiednika z drewnianymi elementami i stalowym magazynkiem.

CZ 455 CAMP RIFLE

CZ 455 CAMP RIFLE

KAL. 22LR

Opis

.

SAVAGE MSR-15 RECON 2.0

SAVAGE MSR-15 RECON 2.0

KAL. 223/5,56

Opis

.

CZ 557 NIGHT SKY

CZ 557 NIGHT SKY

KAL. 308 WIN

Opis

Lekki sztucer w niecodziennym wydaniu, stworzony na bazie popularnego i sprawdzonego systemu CZ 557. Syntetyczne łoże zostało tak wykonane aby przypominało nocne niebo pełne gwiazd (nightsky). To niezawodna konstrukcja oparta o klasyczne czterostopniowe ryglowanie zamka.

DIAMONDBLACK

DIAMONDBLACK

KAL. 223/5,56

Opis

.

Dodano do koszyka.
0 produktów - 0.00